Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 1e klasse

Poule-gemiddelde:
552
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 3
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Haardencentrum Hoevelaken 4 -
5535585391650 -
JBM 0 - 4Beeking Metselwerken
5645795821725 - 1644518539587
Melissen 4 -
5826535781813 -
De Pioniers 4 - 0Gelderse Camper Centrale
5675426131722 - 1567554523490
Stand na ronde 3
TeamPinfallGemiddeldPunten
Beeking Metselwerken 509756611
Haardencentrum Hoevelaken 49675529
De Pioniers 50665638
Melissen 49635516
Hartkamp Installatietechniek 47465274
Gelderse Camper Centrale 50685633
JBM 48345372
Games van 200 en hoger in ronde 3
SpelerTeamGame
Ronald Melissen 213

Momenteel spelen meer dan 250 leden in 40 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.