Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 1e klasse

Poule-gemiddelde:
536
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 3
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Haardencentrum Hoevelaken 3 - 1Veenschoten Bouw en O
4704785271475 - 1474455497522
VDO - JBM 1 - 3Djops
5115196221652 - 1781575616590
B&B Groot Overhorst 0 - 4Boerderij Westerveld
4765104871473 - 1680550520610
De Pioniers 1 - 3Bowl & The Beautiful
5235184971538 - 1547428576543
Stand na ronde 3
TeamPinfallGemiddeldPunten
Djops 565762911
Haardencentrum Hoevelaken 47765319
VDO - JBM 50245587
Bowl & The Beautiful49395496
Veenschoten Bouw en O 46225146
De Pioniers 48975445
Boerderij Westerveld 46595184
B&B Groot Overhorst 42704740
Games van 200 en hoger in ronde 3
SpelerTeamGame
Gerard BVDO - JBM 202

Momenteel spelen meer dan 250 leden in 40 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.