Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 1e klasse

Poule-gemiddelde:
560
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 9
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Haardencentrum Hoevelaken 0 - 4Tough Guys
5394895231551 - 1848604637607
Veenschoten Bouw en O 1 - 3Bowl & The Beautiful
6235485081679 - 1688553597538
Doc Paint4 - 0Boerderij Westerveld
5616066301797 - 1526497532497
Kooloos en Koster 1 - 3B&B Groot Overhorst
5484895471584 - 1669528575566
Stand na ronde 9
TeamPinfallGemiddeldPunten
B&B Groot Overhorst 1484255026
Tough Guys1534856824.5
Doc Paint1508155924
Veenschoten Bouw en O 1455653918
Bowl & The Beautiful1408852216
Boerderij Westerveld 1402852013
Haardencentrum Hoevelaken 1386751413
Kooloos en Koster 120115009
Games van 200 en hoger in ronde 9
SpelerTeamGame

Momenteel spelen meer dan 200 leden in 38 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.