Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 1e klasse

Poule-gemiddelde:
560
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 10
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Haardencentrum Hoevelaken 1 - 3Veenschoten Bouw en O
5874485451580 - 1654580507567
Doc Paint4 - 0 Kooloos en Koster
5696105541733 - 1577550507520
B&B Groot Overhorst 1 - 3Boerderij Westerveld
5155925651672 - 1703554576573
Tough Guys2 - 2Bowl & The Beautiful
5725175581647 - 1672571554547
Stand na ronde 10
TeamPinfallGemiddeldPunten
Doc Paint1681456028
B&B Groot Overhorst 1651455027
Tough Guys1699556626.5
Veenschoten Bouw en O 1621054021
Bowl & The Beautiful1576052518
Boerderij Westerveld 1573152416
Haardencentrum Hoevelaken 1544751514
Kooloos en Koster 135885039
Games van 200 en hoger in ronde 10
SpelerTeamGame

Momenteel spelen meer dan 200 leden in 39 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.