Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: Hoofd klasse

Poule-gemiddelde:
595
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 9
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Leertouwer 1 3 - 1Hartkamp Installatietechniek
5166246531793 - 1643528583532
Eddy Wernsen Catering en P4 - 0Pater Zonwering
4965795581633 - 1552483562507
Phone House Barneveld4 - 0Gelderse Camper Centrale
5676145391720 - 1459473534452
VDO Tegel- en Stucwerk1 - 3Schaffelaarbos/vd Steeg
5085295741611 - 1731560512659
Stand na ronde 9
TeamPinfallGemiddeldPunten
Leertouwer 1 1635460633
Schaffelaarbos/vd Steeg 1574458325
Phone House Barneveld1519756323
Eddy Wernsen Catering en P1498855518
Hartkamp Installatietechniek1495955416
Pater Zonwering 1478054712
VDO Tegel- en Stucwerk1447953610
Gelderse Camper Centrale 143165307
Games van 200 en hoger in ronde 9
SpelerTeamGame
HendrikJanPhone House Barneveld202

Momenteel spelen meer dan 200 leden in 38 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.