Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 3e klasse

Poule-gemiddelde:
520
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Djops4 - 0Moba
5135275561596 - 1421468449504
Brouwerij Het Platte Harnas1 - 3Lithos Bouw B.V.
5324724571461 - 1525518517490
Van Kooten B.V.1 - 3De Pioniers
4265354291390 - 1596542532522
TSNmontage BV 3 - 1Archit.bur. vd Brink
5375325901659 - 1617519536562
Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
Djops1083251624
TSNmontage BV 1077751318
De Pioniers939552216
Lithos Bouw B.V.1079051415
Archit.bur. vd Brink1064250712
Brouwerij Het Platte Harnas1030749111
Van Kooten B.V.1018448510
Moba 93204444
Games van 200 en hoger in ronde 7
SpelerTeamGame

Momenteel spelen 250 leden in 37 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.