Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 2e klasse

Poule-gemiddelde:
540
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Melissen0 - 4Boerderij Westerveld
4834414171341 - 1705484617604
Haardencentrum Hoevelaken 3 - 1Spare Time
6055706001775 - 1708566573569
B.D.U.1 -
5474764881511 -
Veenschoten Bouw en O4 - 0Wencop Hoveniers
5445235451612 - 1546520518508
Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
Veenschoten Bouw en O1190756726
Boerderij Westerveld1147754717
Haardencentrum Hoevelaken 1150954814
Wencop Hoveniers1096452213
Spare Time107395119
Melissen109125208
B.D.U.102354876
Games van 200 en hoger in ronde 7
SpelerTeamGame
Hanny B.D.U.234

Momenteel spelen 250 leden in 37 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.