Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: 1e klasse

Poule-gemiddelde:
572
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Hiltra 1 - 3Bowl & The Beautiful
6195094911619 - 1779539600640
Pater Zonwering1 - 3Tough Guys
5575985531708 - 1744497620627
Doc Paint1 - 3B&B Groot Overhorst
5475516091707 - 1748602530616
Kooloos en Koster0 - 4E* Dsign / G.C.C
4574925331482 - 1893659575659
Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
E* Dsign / G.C.C1283861121
Tough Guys1189456619
B&B Groot Overhorst1189356617
Pater Zonwering1201657216.5
Kooloos en Koster1142354414
Doc Paint1175256012.5
Bowl & The Beautiful114765468
Hiltra 94295243
Games van 200 en hoger in ronde 7
SpelerTeamGame
(tc) Marcel Hiltra 218
Martin E* Dsign / G.C.C214
(tc) Joop E* Dsign / G.C.C214

Momenteel spelen 250 leden in 37 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.