Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: Hoofd klasse

Poule-gemiddelde:
604
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 1
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Leertouwer 12 - 2Schaffelaarbos/vd Steeg
6055476051757 - 1738568563607
Eddy Wernsen Catering en P1 - 3De Boppers
6035175511671 - 1787632632523
Phone House Barneveld4 - 0Broekhuizen Kabo B.V.
5766137191908 - 1749539586624
VDO Tegel- en Stucwerk3 - 1Hartkamp Installatietechniek
6196315441794 - 1761597560604
Stand na ronde 1
TeamPinfallGemiddeldPunten
Phone House Barneveld19086364
VDO Tegel- en Stucwerk17945983
De Boppers17875963
Leertouwer 117575862
Schaffelaarbos/vd Steeg17385792
Hartkamp Installatietechniek17615871
Eddy Wernsen Catering en P16715571
Broekhuizen Kabo B.V.17495830
Games van 200 en hoger in ronde 1
SpelerTeamGame
FlipPhone House Barneveld224
Wilbert Broekhuizen Kabo B.V.215

Momenteel spelen 250 leden in 37 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.