Wedstrijdinformatie en resultaten

Selecteer van welke periode u wedstrijden en resultaten wilt zien.

Klasse: Hoofd klasse

Poule-gemiddelde:
600
Terug naar overzicht
Wedstrijdresultaten ronde 7
Team / PinfallResultaatTeam / Pinfall
Leertouwer 13.5 -
7296006171946 -
Eddy Wernsen Catering en P3 - 1Hartkamp Installatietechniek
6436046731920 - 1851575631645
Phone House Barneveld1 - 3Schaffelaarbos/vd Steeg
5625666601788 - 1953668656629
VDO Tegel- en Stucwerk0 - 0De Boppers
4985405411579 - 0000
Stand na ronde 7
TeamPinfallGemiddeldPunten
Leertouwer 11334363520.5
Schaffelaarbos/vd Steeg1282761119
Eddy Wernsen Catering en P1261460114
Hartkamp Installatietechniek1221858212
Phone House Barneveld1243059210
VDO Tegel- en Stucwerk119505697
De Boppers16155381
Games van 200 en hoger in ronde 7
SpelerTeamGame
(tc) Ronald Leertouwer 1201

Momenteel spelen 250 leden in 37 teams

© BBCB. Ontwikkeld door Ikabus.